Zīmogi – steidzama palīdzība Jūsu biznesam

Reklāmas spiedogi un zīmogi ir nepieciešami, lai izvietotu informāciju dažādos reklāmas nesējos un arī dokumentu apstiprināšanai. Kompānijā Uhh Design ir pieejama zīmogu izgatavošana vai reklāmas spiedogu komplekta izgatavošana.

Zīmogi – kāpēc tie ir vajadzīgi

Jebkurai kompānijai un uzņēmumam ir vajadzīgi savi zīmogi un/vai spiedogi. Tie ir nepieciešami, lai varētu apstiprināt personāldaļas, grāmatvedības dokumentus, kā arī, lai noformētu dokumentāciju nodokļu inspekcijai.

Daudziem ir vajadzīgi personālzīmogi, bez tiem nevarēs iztikt lielo uzņēmumu vadītāji, ārsti, uzņēmēji.

Īstam zīmogam vai spiedogam ir jābūt ar vairākām aizsardzības pakāpēm. Tas ir vajadzīgs, lai garantētu informācijas konfidencionalitāti, kura apstiprināta ar šo zīmogu. Tāpēc, zīmogu izgatavošana – sarežģīts process, kuru labāk uzticēt profesionāļiem.

Savā darbā mēs izmantojam jaunākos tehniskos sasniegumus un mūsdienīgu aprīkojumu, kurš atbilst nepieciešamajiem standartiem. Zīmogi, kurus izgatavo šobrīd, atšķirās no vecajiem paraugiem. Tie satur papildus detaļas un elementus, un drīzāk atgādina mākslas darbus, nevis kancelejas piederumus „bez dvēseles”.

Ko darīt, kad steidzami nepieciešami zīmogi

Situācijas, kad steidzami ir nepieciešami zīmogi rodās diezgan bieži. Vistipiskākā – ilgstošas darbības rezultātā mehānisms ir nodilis un sabojājies un tūlītēja salabošana nav iespējama, vai arī vispār nav iespējams to salabot. Risinājums ir vienkāršs – jāpasūta steidzīga zīmogu izgatavošana un visas problēmas atrisināsies viegli un ātri. Lielajiem uzņēmumiem parasti zīmogi ir vairākos eksemplāros, ja runa nav par personālzīmogiem, taču ir bijuši gadījumi – „kopējie” (firmas) zīmogi iziet no ierindas, rezerves analoga nav, tāpēc, pat kolēģa aizbraukšana var radīt problēmas. It īpaši, ja braucot prom viņš ir nejauši paņēmis kaut ko ļoti vajadzīgu.

Firmā Uhh Design ir pasūtāma:

  • Jebkura formāta zīmogu izgatavošana.
  • Zīmogi firmai vai kompānijai.
  • Citi izstrādājumi, kuriem nepieciešama prezentreklāma.

Ja zīmogi ir vajadzīgi steidzīgi – mēs palīdzēsim Jūsu organizācijai saņemt jaunus zīmogus visīsākajos termiņos.

Mēs varam atjaunot zīmogus, ja tie ir nozaudēti. Nepieciešams tikai nospiedums (attēls uz papīra) un īsā laikā izgatavosim Jūsu zīmogu.

Lai Jūsu kompāniju iegaumētu, tai ir jāizceļas ar kaut ko. Kompānijas speciālisti izgatavos zīmogu ar individuālu dizainu (vienkārši jāiesniedz savi dati).

Piedāvājam jebkura veida zīmogus:

  • Uz plastikāta pamatnes.
  • Kabatas.
  • Automātiskos.
  • Pusautomātiskos.

Visiem zīmogiem ir iebūvēti tintes (zīmogu) spilventiņi. Gribat izcelt savu statusu? Pasūtiet zīmogus uz metāla pamatnes, kuri turklāt ir arī droši. Pasūtot pie mums zīmogus, Jūs saņemat tikai kvalitatīvus izstrādājumus, kuri izgatavoti no Eiropas ražotāju materiāliem. Tāpat mēs nodrošinām visa veida drukāšanu – uz auduma, suvenīriem, drēbēm, kā arī izgatavojam poligrāfiskos dāvanu izstrādājumus.

Mēs palīdzēsim Jūsu biznesam iegūt īpašu statusu, kuru sniedz personālzīmogs un kļūt pamanāmākiem ar prezentreklāmas palīdzību.