Zīmes, norādes un citi dārza dizaina elementi

Ir dažādas metodes, kā atjaunot Jūsu mājas ainavas dizainu. Var izmantot laikietilpīgākas metodes – piemēram, nomainīt puķu dobes saturu vai iestādīt dzīvžogu. Taču, visvienkāršākais veids – iegādāties gatavus dārza dizaina elementus un uzstādīt tos. Latvijas kompānija Uhh Design piedāvā dažādus ainavas dizaina noformēšanas variantus:

  • Zīmes, plāksnītes, norādes.
  • Soli un soliņi.
  • Atkritumu urnas.
  • Pastkastes.
  • Karogi, karogu masti un cita produkcija.

Dārza dizaina elementu nozīme

Ja vēlaties savai mājai piešķirt individuālu un oriģinālu izskatu, pievērsiet uzmanību ne tikai iekšējam saturam, bet arī ārējam noformējumam. Turklāt, mūsdienu pircējs nav ierobežots paņēmienu un elementu izvēlē.

Ja kardinālas izmaiņas nav vajadzīgas, tieši zīmes, norādes, dārza dizaina metālkalumu elementi, būs vislabāk piemēroti šim nolūkam. Kompānijā Uhh Design Jūs varat izvēlēties aksesuārus, kuri harmoniski iekļausies apkārtējā vidē.

Līdzīga produkcija ne tikai veicina zemes gabala estētisko noformēšanu, bet arī sniedz milzīgu praktisko vērtību. Piemēram, brīdinājuma zīme „Uzmanību, sētā nikns suns”, iespējams novērsīs nepiederošu personu iekļūšanu teritorijā. Izvietotās pareizās vietās, atkritumu urnas, palīdzēs pat milzīgā teritorijā uzturēt tīrību. Nu, un soliņi, kuri izvietoti koku un krūmu ēnā, palīdzēs lieliski atpūsties un kļūs par teicamu relaksācijas veidu – piemēram, pecpusdienā.

Kā izmantot dārza elementus ainavu dizainā?

Profesionāļi norāda: ainavu projektēšana ir jāveic pirms jebkuriem dārza darbiem, kuri saistīti ar zemes gabala nolīdzināšanu, dekoratīvo krūmu un koku stādīšanu, puķu dobju ierīkošanu. Taču, daudzi dārza elementi tiek izmantoti pēc tam, kad projekts ir pabeigts. Jo brīdinošās zīmes vai norādes uzstādīšanai daudz vietas nevajadzēs. Sarežģītāk ir montēt liela izmēra elementus – piemēram, kalti metāla soliņi, lapenes vai šūpoles. Iespējams, šajā gadījumā Jums būs jālūdz profesionālu dizaineru palīdzību.

Uhh Design – profesionālis mājokļa iekārtošanas un ainavu dizaina jomā. Kompānija tāpat ražo vizuālo reklāmu, suvenīrus, preces svētkiem un piedāvā frēzēšanas un gravēšanas pakalpojumus.