Vizuālās reklāmas spēks un efektivitāte

Tas ko mēs redzam, ietekmē to ko jūtam. Droši vien tāpēc, mārketinga eksistences vēsturē, liela nozīme ir vizuālās reklāmas līdzekļiem. Un tas, neskatoties uz to, ka tirgū parādās aizvien jaunāki mārketinga instrumenti. Tāpat, kā daudzus gadus atpakaļ, vizītkaršu izgatavošana ir rezultatīvs reklāmas veicināšanas un virzības veids. Kompānijas Uhh Design klientiem ir pieejama vizuālā reklāma, tās visiedarbīgākajos veidos.

Ko rāda statistika?

Mijiedarbība ar apkartējo pasauli nav iespējama bez vizuālās reklāmas līdzekļiem. To apgalvo daudzie pētījumi. Izrādās, lielākā daļa valsts iedzīvotāju dod priekšroku neverbālajam saziņas veidam. Lielāko daļu informācijas mēs saņemam no ārpuses – no brošūrām, reklāmas izkārtnēm, televīzijas programmām, žurnāliem. Pētnieki ir pierādījuši, smadzenes labāk uztver vizuālos, nevis verbālos informācijas iegūšanas veidus. Cilvēks spēj apstrādāt iegūto vizuālo informāciju 60 000 reižu ātrāk, nekā parstrādāt tekstu. Tas lieku reizi pierāda, ka vizītkaršu izgatavošana, lakoniski saturot teksta pamata minimumu un esošo kompetento noformējumu, vēl aizvien var kļūt par spēcīgu reklāmas avotu.

Kad tiek izmantota vizuālā reklāma?

Vizuālā reklāma ir ne tikai efektīva, bet arī universāla. Tās izmantošana spēj risināt daudzus mārketinga uzdevumus, tai skaitā:

  • Patērētāja iepazīstināšanu ar tirdzniecības marku: pirmajos organizācijas veidošanās etapos, vizuālā reklāma ir visiedarbīgākā.
  • Zīmola virzību tirgū: produkcijas iepakojumi, brošūras, reklāmas raksti avīzēs un žurnālos, videoklipi par kompāniju – lūk, kas ļaus iekarot plašo patērētāju auditoriju, noturēt tās uzmanību un atstāt aiz sevis visus konkurentus.
  • Jaunā produkta virzība: nav nekā vienkāršāka, kā ieinteresēt patērētāju ar jaunu produktu, izmantojot tā noformēšanā kvalitatīvu poligrāfiju, spilgtu iepakojumu.

Pārsteidzoši, taču vizuālā reklāma var kļūt par teicamu investīciju zīmola panākumos, pat tad, kad kompānija pārdzīvo savus ne tos labākos laikus. Kompānija Uhh Design specializējas uz vizuālās reklāmas visu metožu un variantu izstrādi un piedāvā saviem klientiem pasūtīt šādu produkciju:

  • Spiedogu un zīmogu izgatavošana, kurus izmanto parakstot līgumus un sastādot kompānijas dokumentāciju.
  • Vizītkaršu izgatavošana – mēs nodarbojamies ar standarta parauga karšu izstrādi, kā arī ar oriģinālu un kreatīvu poligrāfisko produkciju.