Uzlīmes palīdzēs izcelties konkurentu vidū

Uzlīmes piedāvā lieliskas iespējas jebkuram biznesa īpašniekam. Uzlīmju izgatavošana – lielisks veids, ka sniegt nestandarta informāciju par Jūsu kompāniju.

Daži dēvē tās par parastām etiķetēm, taču tā ir kļūda, uzlīmes spēj pievērst īpašu uzmanību precei un kļūt par vienu no kompānijas reklāmas elementiem.

Vai Jums vajadzīgas uzlīmes?

Uzlīmes tiek izmantotas dažādās jomās. Tās nepieciešamas:

  • Tirdzniecībā, jo „padara” preces pamanāmākas.
  • Interjera dizainā, telpu rotāšanai.
  • Uz automašīnām, lai sniegtu citiem satiksmes dalībniekiem kādu informāciju.

Nelielie izmēri netraucē uzlīmēm pareizi pildīt savas funkcijas – tās turas stingri un viegli atrisina informatīvos uzdevumus.

Kompānijā Uhh Design Jūs varat pasūtīt dažāda veida uzlīmju izgatavošanu.

Uzlīmju izgatavošana – kā mēs to darām

Mūsu katalogā tiek piedāvātas dažādas uzlīmes: parastās, izpildītas aplikācijas veidā un izgatavotas etiķetes formā. Var izgatavot apjomīgas uzlīmes, pārdomāt individuālu poligrāfisko izstrādājumu dizainu, veikt figūrveida malu apstrādi.

Mēs piedāvājam:

  • Uzlīmes ar logotipu.
  • Hologrāfiskās.
  • Uzlīmes logiem.
  • Uzlīmes uz automašīnām.
  • Izgatavotās stikera veidā.

Mūsdienīgo tehnoloģiju un materiālu, inovatīvo iekārtu izmantošana dod iespēju īstenot jebkuras dizaina idejas un iegūt lielāku attēla kontrastu.

Skatlogu aplīmēšana – reklāma vai rotājums

Uzlīmes uz logiem pamazām iegūst savu popularitāti, un ne visi zina par šo reklāmas nesēju. Tās palīdz Jūsu kompānijai izcelties konkurentu vidū. Skatlogu aplīmēšana piesaistīs Jūsu mēķauditorijas uzmanību.

Var izgatavot dažādas pēc formas un izmēriem uzlīmes, kuras varēs risināt Jūsu reklāmas uzdevumus.

Jūs varat pasūtīt skatlogu aplīmēšanu pēc sava dizaina, vai uzticēt veidot izstrādājuma maketu mūsu speciālistiem. Mēs izgatavosim uzlīmes vitrīnām no ārpuses, varam izgatavot viegli noņemamas uzlīmes. Izgatavosim poligrāfiskos elementus logu un vitrīnu iekšpusei. Mūsu kompānijā var pasūtīt gan baneru, gan plakātu un posteru drukāšanu, kurus uzlīmē uz vitrīnas vai loga iekšpuses.

Ar uzlīmju palīdzību var izrotāt svētkos vitrīnas. Īpašu uzmanību mēs pievēršam uzlīmju kvalitātei, ekspluatācijas procesā tās nezaudē savu spilgtumu; informācija, kuru vēlaties nodot potenciālajiem klientiem, noteikti darbosies.

Kompānijā Uhh Design Jūs varat pasūtīt jebkura veida un izmēru uzlīmes. Speciālisti palīdzēs izstrādāt dizainu, izvēlēties izmērus un formu, materiālus un izgatavošanas veidu.