Soliņu izvēle parka zonai un piemājas teritorijai

Soliņi – atpūtas organizācijas ideāls risinājums. Tos uzstāda parka zonās, koplietošanas sētās, sabiedriskā transporta pieturvietās, kā arī dārzos un vasarnīcu, piemājas teritorijās. Soli tiek ražoti no dažādiem materiāliem un piedāvāti plašā modeļu klāstā. Tas ļauj izvēlēties tādu variantu, kurš spēs harmoniski iekļauties ainavu dizainā, kas varētu būt noformēts jebkurā stilā.

Dārzu un parku soliņu daudzveidība

Ja ir jāizvēlās soli noteiktam mērķim, jāņem vērā materiāls, no kura tie tiks izgatavoti, dizains un funkcionalitāte.

  • Viscaur no nerūsējošā tērauda. Stilīgi, mūsdienīgi un ļoti praktiski. Šādiem soliņiem ir neierobežots kalpošanas laiks un nav vajadzīga īpaša kopšana. Tie ir izturīgi pret vandālismu, kas ir ideāli tos uzstādot sabiedriskās vietās.
  • Nerūsējošais tērauds un koks. Tiem ir askētisks dizains un spēja harmoniski iekļauties mūsdienīgajā arhitektūrā. Ja pareizi tiek koptas koka daļas, regulāri atjaunojot krāsas aizsargslāni, tie bez problēmām nokalpos 25 un vairāk gadus. Galvenā priekšrocība – šie soliņi ir komfortabli sēdēšanai jebkurā gadalaikā.
  • Čuguna kājiņas un koks. Vispiemērotākā izvēle parku zonai, piemājas teritorijai un vasarnīcām, dārziem. Šādi soliņi ir ar pievilcīgu dizainu un sniedz tai vietai, kur novietoti, īpašu šarmu un mājīgumu. Modeļi ar figūrveida čuguna kājiņām nezaudē savu popularitāti no tā brīža, kad tika izgatavoti pirmie šādi soli.
  • Betona pamatne un koka sēdeklis un atbalsts. Praktisks risinājums parka zonai un jebkurai sabiedriskajai vietai. Raksturojas ar izturētu dizainu, teicami iekļaujoties mūsdienīgajā pilsētas arhitektūrā.

Kas attiecās uz noformējumu un funkcionalitāti, soliņi iedalās:

  • Ar margām un bez.
  • Ar atbalstu mugurai un bez.
  • Taisnie un oriģinālie (pusapaļie, apaļie, viļņveidīgie, u.c.).

Parku un dārzu soliņi pēc pasūtījuma

Visi iepriekš aprakstītie soli ir atrodami un apskatāmi kompānijas-ražotāja Uhh Design katalogā. Mēs izgatavojam savu produkciju izmantojot augstas kvalitātes materiālus un ražojam gan tipveida modeļus, gan soliņus pēc individuāla pasūtījuma ar jabkuras sarežģītības pakāpes dizainu.

Iegādes gadījumā sazinieties ar mūsu menedžeri pa tālruni +371 67790183.