Reklāmas suvenīri kā pozitīvs kompānijas imidžs

Saulaina vasara – atpūtas sezona dabā. Tas ir laiks aizraujošām ekskursijām, ceļojumiem uz jūru, jautriem izbraukumiem zaļumos, gājieniem uz mežu un draudzīgām sporta spēlēm. Un retais izbrauciens izpaliek bez noderīgiem aksesuāriem, kuri spēj atvieglot atpūtnieku uzturēšanos ārpus komforta zonas. Grūti iedomāties pilnvērtīgu atpūtu bez bumbām, tenisa raketēm, pludmales saulessargiem, alus krūkām, saldējošām somām, blašķēm, plediem, beisbola cepurēm. Prasmīgu mārketologu rokās visas šīs preces pārvēršas reklāmas suvenīros, oriģinālos un stilīgos aksesuāros un nieciņos.

Reklāmas suvenīri: zīmola reklamēšanas veids

Suvenīru produkcijas izgatavošana – viens no visātrākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā pastāstīt patērētājam par zīmolu. Ar reklāmas suvenīra palīdzību var ieinteresēt un piesaistīt jaunu pircēju, kā arī atgādināt par sevi pastāvīgajam klientam un iepriecināt viņu ar vienkāršu dāvanu.

Par reklāmas suvenīru iespējams izmantot jebkuru lietu, galvenais, lai uz tās būtu iespējams izvietot kompānijas firmas logotipu. Atkarībā no produkcijas tehniskajām īpašībām un prasībām, kas izvirzītas attēla noturīgumam un kvalitātei, mēs izvēlamies piemērotu zīmola izvietojuma metodi. Mūsu klienti, kā zināms, izvēlas tādus reklāmas izvietojuma veidus uz precēm, kā:

  • lāzergravēšana, kas ir zīmējuma izveidošana uz izstrādājuma virsmas ar lāzera stara palīdzību;
  • auduma apdruka, pie kam attēls var būt uzdrukāts gan uz dabīga auduma, gan arī uz poliestera;
  • reklāmas uzlīmes, izgatavotas uz PVC plēves pamata un kam piemīt paaugstināta noturība pret mitrumu.

Kompānija Uhh Design palīdzēs izveidot oriģinālus un stilīgus reklāmas suvenīrus, kas kļūs par lielisku instrumentu jūsu produkta vai tirdzniecības markas virzīšanai. Ikviens kompānijas darbinieks vai biznesa partneris priecāsies par šādas dāvanas saņemšanu. Patīkamus iespaidus gūs arī pastāvīgais klients, kurš nešaubīgi ne vienu reizi vien vērsīsies pēc pakalpojumiem uzņēmumā, kas novērtē savu patērētāju.