Pludmales karogi un to daudzveidība

Karogi jau sen nav tikai valstiskuma un patriotisma simbols. Šobrīd tos izmanto vēlmju pašizpausmei un miljonu cilvēku jūtu demonstrēšanai visā pasaulē. Taču, pludmales karogi – tas nav tikai veids, kā piesaistīt uzmanību, bet arī svarīgas informācijas avots. Kompānijā Uhh Design ir pasūtāma individuāla pludmales karogu izgatavošana.

Pludmales karogu daudzveidība

Lai izvēlētos konkrētu pludmales karogu, nepieciešams izprast šādas simbolikas klasifikāciju. Tradicionāli pludmalēs tiek izmantoti vairāki karogu tipi:

  • Atpazīšanas karogi – raksturo infrastruktūru, pludmales labiekārtotību, servisa kvalitāti, kā arī nosaka zonas piederību kādai viesnīcai, sanatorijai.
  • Dekoratīvie karogi– piesaista apmeklētāju uzmanību, uzlabo garastāvokli, bieži kļūst par dažādu pludmales iestāžu svarīgu elementu.
  • Reklāmas karogi– bieži tiek izmantoti turnīru, akciju, sacensību organizēšanā, kuras rīko dažādas kompānijas, ļaujot identificēt šo organizāciju.
  • Signālkarogi – svarīgs starptautiskās drošības sistēmas elements, satur svarīgu informāciju tūristiem, par peldēšanās iespēju vai neiespējamību dotajā zonā, jūras stāvokli, piesārņojuma līmeni, utt.

Karogu izgatavošana

Kompānijā Uhh Design var pasūtīt individuālu karogu izgatavošanu. Organizācijas speciālistiem ir liela pieredze pludmales signālkarogu izgatavošanā, kā arī tādu korporatīvo elementu radīšanā, kuriem nav īpašas prasības pret dizainu, krāsu noformējumu, izvietotā reklāmas teksta. Karoga dizains un saturs var būt izstrādāts patstāvīgi no pasūtītāja puses. Ja Jums ir vajadzīga palīdzība karoga izstrādes noformēšanā, Jūs varat nākt pie Uhh Design soeciālistiem. Mēs esam gatavi eksperimentēt, ne tikai ar produkcijas dizainu, bet arī ar tā izmēriem: pie mums var iegādāties miniatūrus karodziņus – teiksim, teritorijas norobežošanai, kur notiks sacensības; kā arī pieejami lielie karogi un karoga masti, kur piestiprināt tos.

Pludmales karogu ražošanā tiek izmantotas inovatīvas datortehnoloģijas un augstas kvalitātes izejvielas. Produkcija ir ilgmūžīga un nebaidās slikto laika apstākļu iedarbības, spēcīga vēja, augstā mitruma un citu faktoru iedarbības.