Pastkastes, kā Jūsu mājas rotājums

Mūsdienu cilvēki aizvien biežāk papīra vēstules aizvieto ar elektroniskām, apmaksā komunālos pakalpojumus caur Internetu un iepazīstās ar kompāniju jaunumiem un piedavājumiem informatīvajās mājas lapās. Taču tas nenozīmē, ka pastkastes vairs netiek izmantotas. Tās joprojām ir jebkuras mājas vai dzīvokļa nemainīgais atribūts, tāpēc arī to uzstādīšana ir aktuāla. Iegādāties šādas pastkastes mēs piedāvājam kompānijā Uhh Design.

Pastkastīšu dizains

Vairākumu dzīvokļus un privātīpašumus rotā standarta pastkastes, kuras izgatavotas no plāna, taču izturīga metāla. Savukārt citi mājīpašnieki izvēlās pastkastes tikpat rūpīgi, kā ārdurvis un dod priekšroku oriģināliem izstrādājumiem un īstiem meistardarbiem. Jāatceras, pastkaste – tā ir savdabīga mājīpašnieka vizuālā reklāma, kura parāda Jūsu rūpīgo attieksmi un perfekto gaumi. Tāpēc izstrādājumam, kā minimums jāizskatās estētiski, bet kā maksimums – jāpievērš sev uzmanība. Ar šādiem uzdevumiem teicami tiek galā pastkastes, kuras piedāvā savā katalogā kompānija Uhh Design.

Piemēram, pārdošanā var redzēt metāliskās pastkastes vienam vai vairākiem dzīvokļiem, kā arī elegantus kaltos izstrādājumus, oriģinālas pasta lādītes, kuras uz speciāliem stabiem jau izsenis uzstāda ASV iedzīvotāji, kā arī tādus izstrādājumus, kuri spēj pārsteigt un atstāt iespaidu ne tikai uz mājas īpašniekiem, bet arī uz garāmgājējiem.

Mūsu plašajā piedāvājumā ir gan pastkastes, gan:

  • Dažāda tipa vizuālā reklāma – stendi, plāksnītes, izkārtnes, utt.
  • Ielu un māju labiekārtošanas produkti – norādes, soliņi, karogi, atkritumu tvertnes.
  • Preces mājai – iekšdurvis un ārdurvis, sildītāji, paklāji.
  • Celtniecības-apdares materiāli: lamināts, flīzes, grīdlīstes.
  • Daudz kas cits.

Pastkastes pērciet pie mums!

Vēl pavisam nesen, lai iegādātos Latvijā pastkastes, bija jāmeklē specializētie veikali. Šodien, lai iegādātos pastkastes un citas preces mājai, pietiek vienkārši uzklikšķināt: un Jūs izvēlaties pastkastes dizainu un izmērus, noformējat pasūtījumu, samaksājat par izstrādājumu un gaidāt kad to piegādās. Viss ir ļoti vienkārši.

Firmas Uhh Design pastkastes nodrošinās Jūsu korespondences – vēstuļu, rēķinu, žurnālu, avīžu un brošūru drošību. Mūsu pastkastes kalpo ilgi, to cenu diapazons ir tik dažāds, ka ikkatrs varēs atrast savai gaumei un makam atbilstošāko variantu.