Karogi un to izmantošana valstiskiem un komerciālajiem mērķiem

Jau no seniem laikiem, karogi tika izmantoti, kā cilvēku apvienošanās vienots simbols, aizraušanās, darba vienā kompānijā nolūkos. Šobrīd karogi – tas nav tikai valsts simbols. Bieži vien tos izmanto komerciālajiem mērķiem. Ja Jūs gribat identificēt sevi un norādīt piederību kādai sporta komandai, kompānijai, jauniešu kustībai, valstij, jāiegādājas ne tikai karogi, bet arī karoga masti. Kompānija Uhh Design piedāvā karoga mastu un karogu individuālu izgatavošanu un realizāciju uz izdevīgiem klientam nosacījumiem.

Karoga masti – izvēles īpatnības

Nav svarīgi, kas lika Jums iegādāties karoga mastus – vēlme demonstrēt savu mīlestību pret valsti, kurā Jūs dzīvojat, vai mārketinga mērķis – piesaistīt klientu uzmanību. Svarīgs ir cits moments: karoga masti ir grūti nosaucami par ikdienas preci, tāpēc mūsdienu pircēji bieži vien kļūdās savā izvēlē, izvēloties nekvalitatīvu un īstermiņa produkciju.

Jāsaprot cik nopietna un atbildīga ir karoga mastu izvēle. Parasti tie slejas vairākus metrus virs zemes, tāpēc to konstrukcijai jābūt drošai. Jūs varat iedomāties, kas notiks, ja nekvalitatīvi izgatavots karoga masts neizturēs slodzi un salūzīs! Uhh Design meistari piedāvā pircējiem tikai augstas kvalitātes preci. Drošie karoga masti neizsauc šaubas pat visprasīgākajos klientos.

Karoga masti no stiklašķiedras un alumīnija un to priekšrocības

Alumīnija karoga mastu konstrukcija ir pieprasīta it visur. Ne tik sen, karogu stiprināšanas ierīču ražošanā sāka izmantot stiklašķiedru – inovatīvu materiālu, kurš ir ļoti izturīgs un viegls. Prakse rāda, šie divi materiāli – visoptimālākā izvēle, ja Jūs gribat, lai karoga masts būtu drošs un ilgmūžīgs.

Uhh Design izstrādājumu no stiklašķiedras un alumīnija konkurētspēja:

  • Universāla izmantošana: izstrādājumi ir derīgi ekspluatācijai gan svaigā gaisā, gan telpās.
  • Pievilcīga dizaina un viegla svara optimāls risinājums – īpaši salīdzinot ar karoga mastiem no koka vai nerūsējošā tērauda.
  • Zemā cena – mūsdienīgās izejvielas karoga mastu ražošanai ir pieejamas cenas ziņā.
  • Augstā izturība pret koroziju.
  • Izmēru un stilu plašā izvēle.