Individuālās un bloku pastkastes

Uhh Design piedāvā pastkastes privātmājām un daudzdzīvokļu mājām. Liela nestandarta konstrukciju un krāsu risinājumu izvēle, kā arī funkcionalitāte padara mūsu pastkastes par ideālu risinājumu jebkurām telpām – kā dzīvojamām, tā arī biroju telpām.

Galvenie pastkastīšu veidi

Šobrīd mēs varam piedāvāt mūsu klientiem šādas konstrukcijas.

  • Individuālus modeļus. Stilīgas un funkcionālas pastkastes privātmājām un birojiem, izgatavotas no vara un citiem kvalitatīviem metāliem.
  • Bloku pastkastes daudzdzīvokļu mājām. Ērtas, ergonomiskas konstrukcijas, izgatavotas dažādā komplektācijā (atkarībā no dzīvokļu skaita). Tām var būt gan vertikāls, gan arī horizontāls sekciju izvietojums.
  • Pret vandālismu aizsargātas pastkastes daudzdzīvokļu mājām, biroju centriem un kotedžām. Droši aizsargā Jūsu korespondenci no ļaundaru darbībām. Tām ir pastiprināta konstrukcija un uzlabota slēdzene.

Pievērsiet uzmanību bagātīgajai krāsu gammai, kurā izpildītas Uhh Design pastkastes. Ja vēlaties, Jūs varat pasūtīt praktiski jebkuras krāsas konstrukciju, no standarta melniem/pelēkiem/zaļiem līdz stilīgiem metālikas un spilgti sarkaniem toņiem.

Prasības pret āra pastkastēm un pastkastēm korespondencei, kuras paredzēts uzstādīt ārpus telpām, ir ļoti nopietnas. Piemēram, pastkastes privātmājām un individuālajām biroja ēkām jāizgatavo ne tikai estētiskas un oriģinālas, bet arī aizsargātas pret jebkādu ārējo iedarbību. Piedāvājot mūsu klientiem pastkastes no vara un citiem metāliem, mēs garantējam 100% aizsardzību pret koroziju, jo šādi materiāli ir ļoti izturīgi tiešā saskarsmē ar mitrumu.

Turklāt āra pastkastēm ir arī iepriekš aprakstītā pastiprinātā aizsardzība, kas ļauj īpašniekam neuztraukties par korespondences drošību – uzlauzt pastkasti būs ne tikai problemātiski, bet pat neiespējami.

Īpašu uzmanību mēs pievēršam estētiskajai pusei – lielākai daļai modeļu ir universāls dizains un tie teicami iekļaujas jebkura stila ainavā.

Vēlaties pasūtīt pastkastes?

Droši zvaniet vai rakstiet. Jo drīzāk pajautāsiet, jo ātrāk Uhh Design laipnie speciālisti Jums sniegs konsultācijas par jebkuru ar pastkastītēm vai citiem mūsu produktiem saistītiem jautājumiem.