Ielu norādes un māju numuri. Plāksnīšu izgatavošana

Kompānijas Uhh Design produkcijas katalogā tiek piedāvātas dažādas norādes, ielu nosaukumi un cita tamlīdzīga produkcija. Mēs liekam uzsvaru uz tādiem oficiāliem izstrādājumiem, kā ielu nosaukumi un māju numuri, dažādas norādes (garantēta 100% atbilstība valsts standartiem), kā arī dizaineru imidža plāksnītes, kuras veic dažādas funkcijas.

Plāksnītes un norādes: mūsu assortiments.

Pašlaik mēs specializējamies šādu izstrādājumu veidu ražošanā, pēc pasūtījuma:

  • Ceļazīmes, tūrisma norādes.
  • Ielu nosaukumi.
  • Māju numuru plāksnītes.
  • Imidža un reklāmas plāksnītes.
  • Informatīvās zīmes: „Uzmanību, nikns suns”, „Tiek veikta videonovērošana”, „Uzmanību, ērces”, u.c.

Visa produkcija ir izgatavota atbilstoši Latvijas standartiem (izmēri, materiāli, dizains, fona krāsu gamma un fonti). Tieši tāpēc starp mūsu pastāvīgajiem klientiem ir gan komercsabiedrības un uzņēmumi, gan pašvaldību dienesti. Viena no pieprasītākajām mūsu kataloga pozīcijām ir metāliskās ielu nosaukumu plāksnītes, kuru ražošanā ir jāievēro diezgan stingras prasības.

Tai pat laikā mēs ņemam vērā teritoriālās īpatnības: piemēram, iespējams izgatavot māju numuru plāksnītes un ielu norādes, ņemot vērā Rīgas, Jūrmalas, Baložu, Garkalnes un citu Latvijas apdzīvoto vietu municipālos standartus.

Mūsu priekšrocības

Kāpēc aizvien vairāk latviešu organizāciju un privātpersonu izvēlās pasūtīt māju numuru plāksnītes un cita veida norādes kompānijā Uhh Design? Ražošanas procesā mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes un izturīgus sertificētus materiālus (emaljētu tēraudu, kompozītmateriālus ar aizsargpārklājumu). Ja būs nepieciešamība, Jums operatīvi tiks izgatavotas gaismu atstarojošas norādes, māju numuri ar gaismas sensoru.

Papildus augstajai kvalitātei un termiņu ievērošanai, mēs garantējam godīgas un caurskatāmas cenas visu veidu produkcijai. Iespējama jebkura daudzuma norāžu izgatavošana pēc pasūtījuma, ņemot vērā visas klientu prasības attiecībā uz dizainu un izmēriem.

Vēlaties saņemt profesionālu konsultāciju jautājumos par ielas plāksnīšu izgatavošanu vai pasūtīt norāžu partiju? Sazinieties ar mums, un Uhh Design konsultanti būs gatavi atbildēt uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.