Iekšdurvis: padomi izvēlei

Uzlabot mājas iekšējo izskatu bez nopietniem finansiālajiem tēriņiem palīdzēs durvis iekštelpām. Iegādāties durvis starp istabām – tā ir investīcija mājokļa vizuālajā pievilcībā, komfortā un estētiskumā. Viekalā-salonā Uhh Design plašā izvēlē tiek piedāvātas interjera durvis. Šeit ikviens atradīs to, ko jau sen meklē.

Kam paredzētas iekšdurvis?

Iekšdurvis galvenokārt paredzētas – atdalīt istabas un norobežot telpu. Turklāt, tās nodrošina iemītnieku konfidencialitāti un drošību. Visbeidzot, durvis iekštelpām spēlē svarīgu lomu interjera dizainā. Atkarībā no izvēlētā varianta, var veiksmīgi pabeigt interjera noformēšanu vai arī otrādi, izveidot oriģinālus un interesantus akcentus.

Kompānija Uhh Design piedāvā iegādāties durvis, kuras Jūs savaldzinās ar savu eleganci un siltumu, un veidos stilīgu iekšējo izskatu un mājīgu atmosfēru.

Izmantojamie materiāli

Ja metāla durvis tiek uzskatītas par optimālu izvēli ieejas grupas noformēšanai, tad koka durvis – ir vislabākais variants, lai sadalītu starpistabu telpu. Konstrukciju izgatavošanā, kuras piedāvā veikalā-salonā Uhh Design, tiek izmantots dabīgs, ilgmūžīgs un nedārgs koksnes materiāls – kokskaidu plāksnes, finierskaida un citi materiāli. Klientiem tāpat ir pieejami dažādi apdares varianti – var iegādāties konstrukcijas no pilnīgi laminētas plāksnes vai iestiklotas durvis. Pēdējais variants ir īpaši vēlams, ja telpai ir nepieciešami papildus gaismas avoti.

Laminēto durvju priekšrocības

Uhh Design piedāvā poļu ražojuma durvis. Konstrukcijas, kuras tiek piedāvātas katalogā:

  • Nodrošina dzīvojamai telpai dabisku un pievilcīgu ārējo izskatu.
  • Atšķirās ar pievilcīgu apdari.
  • Pieejamas visā krāsu un toņu daudzveidībā, tāpat arī ir nestandarta izmēri: pārdošanā ir konstrukcijas izpildītas no ozola, medus akācijas, Norvēģu priedes, venges finierskaidas.

Starpistabu bīdāmās durvis

Veiksmīgs telpas organizācijas variants – bīdāmās durvis. Tās Jūs tāpat atradīsiet mūsu veikala-salona katalogā. Galvenā bīdāmo konstrukciju priekšrocība – telpas ekonomija un tās racionāla izmantošana. Šādas durvis ir ļoti ērti izmantot istabu starpsienās, kā arī nelielas platības telpās, kur nav iespējams atvērt durvis uz iekšpusi vai ārpusi, lai iekļūtu blakus telpā, izsaucot neērtības vietas trūkuma dēļ.

Cita bīdāmo durvju priekšrocība ir to neparastajā dizaina risinājumā – tās sniegs Jūsu mājoklim papildus stilīguma un mūsdienīguma izjūtas, kā arī tās ir neparastas, jo vēl aizvien ir reti sastopamas. Vēl aizvien daži cilvēki ar aizdomām skatās uz bīdāmajām durvīm, taču navajag jaukt dizaina risinājumus sekcijām ar pilnīgi cita formāta risinājumiem, kuri jau sākotnēji ir paredzēti citiem mērķiem, kaut arī praktiskuma uzlabošanas jautājuma ideja ir tā pati.

Mūsu katalogā Jūs varat iepazīties ar dažādiem durvju variantiem – klasiskām un bīdāmām. Izvēle tiek balstīta uz mājokļa iespējām, vajadzībām un pašu vēlmēm, taču meklējumos var atrast arī ko neparastu, un kompānija Uhh Design, strādājoša sadarbībā ar piegādātāju Porta Doors, ir gatava sniegt saviem klientiem un visiem interesentiem nepieciešamās konsultācijas.