Iebūvējamie skapji no Uhh Design

Komandor ir inovatīvu uz pasūtījuma gatavojamu mēbeļu sistēmu eksperti. Viņu ražošanas un produkcijas tehniķi cieši sadarbojas ar autorizētajiem tirdzniecības pārstāvjiem visā pasaulē. Kopā mēs palīdzēsim Tev veiksmīgi nonākt pie sava dizaina vīzijas.

Nav tādas vietas, kuru nevar paplašināt ar KOMANDOR bīdāmajām durvju sistēmām un iebūvējamajiem mēbeļu produktiem. KOMANDOR pievilcīgo kolekciju dizains ir inovatīvs, vienlaicīgi prakstisks un efektīvs. Komandor produktu klāsts ir tik daudzveidīgs, ka spēj pielāgoties jebkurai videi sākot ar pārbūvētiem bēniņiem un garderobēm līdz komercplatībām.

Kā globāls zīmols KOMANDOR ir ieguvis ļoti augstas kvalitātes un profesionalitātes reputāciju. KOMANDOR darbinieki ar lielu degsmi pievērš sīkumainu uzmanību gan dizaina, gan produkcijas ražošanas veida sīkākajām detaļām. Katra detaļa tiek izgatavota atbilstoši klienta nepieciešamībām. Komandor piegādā bīdamās durvis vairāk kā 42 dažādām valstīm un sadarbojas ar vairāk kā 12'000 darbiniekiem visā pasaulē. Varētu teikt, ka KOMANDOR produkcija kautkur pasaulē tiek uzstādīta katras 20 sekundes.

KOMANDOR telpas vadības sistēmas darbojas priekš klientiem vairāk kā 20 gadus. Tās strādā jo, kā savas telpas vadītāji, Jūs paši veidojat tās dizainu. Tāpēc nāc pie mums uz Uhh Design ar savām idejām un, izmantojot mūsu mākslas dizaina tehnoloģijas, kopā tās realizēsim.