Iebūvējamie skapji: kas jāzina pirms jaunas garderobes iegādes?

Iekārtojot savu dzīves telpu, mums protams, vienmēr gribās panākt kompromisu starp funkcionalitāti un skaistumu, lietderību un ergonomiku. Teicams risinājums ir – izmantot interjerā iebūvējamos skapjus no veikala-salona Uhh Design. Ja vēl nesen skapju sistēmas rotāja tikai turīgu mūsu valsts iedzīvotāju mājas, tad šobrīd tas ir standarta risinājums, kurš der jebkuram dizainam.

Kur iebūvējamie skapji ir izmantojami?

Skapju sistēmas – universāla kompozīcija, interesanti un oriģināli iederoša jebkurā mājas telpā: plašā un gaišā viesistabā, vai spilgtā bērnu istabā ar kreatīvu dizainu, mājīgā un romantiskā guļamistabā, vai kompaktā priekšnamā. Iebūvējamās mēbeles ir adaptējamas telpai un ņem vērā ne tikai istabas izmērus, bet arī stila virzienu.

Iebūvējamo skapju galvenās priekšrocības – apkārtējās telpas optimāla un racionāla izmantošana. Mēbeles var būt izvietotas starp divām pretējām sienām, stūros vai gar istabas vienu sienu. Skapju augstumu var izvēlēties individuāli – Uhh Design specālisti piedāvās Jums mēbeles no grīdas līdz griestiem, kā arī kompaktākas variācijas.

Pirms Jūs pasūtat iebūvējamos skapjus

Konstrukcijas izvēle nav viegla. Taču, Jūs atvieglosiet sev meklēšanu, ja ņemsiet vērā dažus svarīgus momentus.

  • Kur Jūs uzstādīsiet skapi: no tā ir atkarīgs, vai Jums derēs gatavās mēbeles vai nāksies tās izgatavot individuāli.
  • Kādiem mērķiem tiks izmantotas mēbeles. No tā ir atkarīga skapju telpas aizpildīšana un tās tilpums.
  • Nevajag baidīties uzdot jautājumus. Profesionālā konsultantu komanda sagatavos Jums precīzu un detalizētu mēbeļu apskatu, kas palīdzēs izdarīt pareizo izvēli, par kuru nenāksies nožēlot.

Izvēles īpatnības

Protams, mūsu pircējiem ir jābūt pārliecinātiem par iegādājamo mēbeļu kvalitāti. Iebūvējamie skapji tiek ražoti no kvalitatīviem koksnes materiāliem un izejvielām. Uhh Design dizaineri pievērš īpašu uzmanību profiliem un furnitūrai, dodot priekšroku ilgmūžīgiem un estētiskiem variantiem.

Nu un protams, daudzus pircējus bieži interesē iebūvējamo skapju durvju dizains. Katalogā ir daudzi durvju oriģināla noformējuma piemēri. Tāpat, tiks izveidotas iebūvējamo skapju durvis, individuāla maketa veidā, pēc klienta pasūtījuma.