Durvis iekštelpām no kompānijas Uhh Design – tā vienmēr ir augsta kvalitāte, drošība un izsmalcināts dizains

Durvis iekštelpām ir konstrukcijas, kuras montē kaut kādā telpā. Vēlams, lai šādas durvis būtu atbilstošas tām telpām, kur tās uzstāda.

Kompānijā Uhh Design var iegādāties kvalitatīvas durvis iekštelpām un ārdurvis, kuras būs atbilstošas klienta vēlmēm, tai pat laikā atbilstošas izturības rādītājiem, drošībai, ilgmūžībai. Mūsu katalogā Jūs varat atrast durvis, izgatavotas no dažādiem materiāliem, kurām ir dažādi izmēri, dizains. Tas viss palīdzēs maksimāli ātri un vienkārši veikt izvēli un ar prieku turpmāk ekspluatēt šos izstrādājumus. Pie mums Jūs varat iegādāties bīdāmās, veramās, salokamās durvis. Pie tam, mūsu katalogā ir iespēja izvēlēties durvis iekštelpām ar stiklojumu vai bez tā. Pateicoties lielajai izvēlei, atrast optimālo variantu būs pavisam viegli.

Izvēloties starpistabu durvis, bez dizaina, kvalitātes, izgatavošanas materiāla, īpaša uzmanība jāpievērš izmantojamajai furnitūrai: aizbīdņiem, rokturiem, slēdzenēm, atdurēm.

Kapēc jāpērk durvis iekštelpām kompānijā Uhh Design?

  • Mēs piedāvājam lielu modeļu dažādību.
  • Garantējam teicamu kvalitāti, izturību.
  • Mūsu modeļiem ir ilgs kalpošanas laiks.

Prasības, ko izvirza durvīm, kuras paredzētas iekštelpām

Ja izstrādājums ir domāts bērnistabai, tad jābūt tādām īpašībām kā: ilgs kalpošanas laiks, viegli kopjamām, izturīgām pret mehānisko iedarbību.

Savukārt, ja izvēlās biroju durvis, nepieciešams, lai tās būtu aprīkotas ar ērtu atvēršanas/aizvēršanas sistēmu, tām būtu paaugstināta skaņas izolācija un lai labi iederētos interjerā.

Ja Jūs izvēlaties durvis poliklīnikām, slimnīcām, rekomendējam pievērst uzmanību tādām īpašībām, kā klusa aizvēršanās, uzlabota izolācija, atbilstība higiēnas prasībām.

Kas attiecas uz noliktavu, veikalu durvīm, kompānija Uhh Design iesaka izvēlēties vienkāršu konstrukciju ar paaugstinātu izturību. Šajā gadījumā modelim nav jābūt dārgam.

Viesnīcām domātās durvis iekštelpām ir vajadzīgas ar palielinātu izturību pret bojājumiem, ilgmūžīgas, ar pievilcīgu ārējo izskatu, ar paaugstinātu skaņas izolāciju.

Nāciet uz kompāniju Uhh Design un Jūs saņemsiet tieši tādas durvis iekštelpām un ārdurvis, kādas Jums būs visnoderīgākas. Ja patstāvīgi veikt izvēli ir grūti, Jūs vienmēr varat saņemt mūsu profesionālo darbinieku konsultāciju.