Apdruka uz auduma. Spilgta, efektīva reklāma

Bez labi pārdomātas reklāmas kampaņas nav iespējams nodrošināt uzņēmējdarbību un pilnvērtīgu biznesa attīstību. Šeit ļoti svarīgi ir iespaidīgi, tātad, efektīvi piedāvāt savu preci/pakalpojumu mērķa auditorijai. Un bez reklāmas produkcijas, izgatavotas kā apdruka uz auduma un citām tehnoloģijām, šajā gadījumā iztikt nevarēs. Izvietojot plakātus, izkārtnes, stendus sabiedriskās vietās, veicot promo-akcijas, kur tiek izdalīti reklāmas suvenīri, Jūs piesaistāt savam zīmolam un produkcijai daudzu potenciālo pircēju uzmanību. Ja pieeja ir pareiza, ieguldītie reklāmas kampaņā līdzekļi tiek daudzkārtīgi atgriezti!

Plašais reklāmas produkcijas assortiments

Kompānija Uhh Design specializējas reklāmas, suvenīru produkcijas izgatavošanā, izmantojot inovatīvās tehnoloģijas, uz audumiem un citām virsmām. Pie mums ir pasūtāmi:

  • Banneri, izstāžu stendi.
  • Apdruka uz kanvas (reprodukcijas, fotogrāfijas un citi attēli).
  • Dekorētie aizkari, auduma žalūzijas, galdauti.
  • Auduma dekorācijas skatuvēm.
  • Kompāniju karogi.
  • Reklāmas suvenīri (T-krekli, cepures, kaklasaites, krūzes, somas, lietussargi, utt).

Mūsdienīgās drukas tehnoloģijas

Apdruka uz auduma nozīmē, ka mēs izmantojam mūsdienīgās sublimācijas tehnoloģijas un inovatīvo aprīkojumu. Tas dod iespēju apzīmēt materiāla virsmu ar augstas detalizācijas attēlu.

Apdruku veicam ar speciālām tintēm uz ūdens un eļļas bāzes. Tās stingri sasaistās ar auduma struktūru,kā rezultātā kļūst izturīgas pret daudzkārtēju mazgāšanu. Attēla spilgtums teicami saglabājas visā izstrādājuma ekspluatācijas procesā un praktiski neizbāl ilgstošu tiešo saules staru iedarbības rezultātā.

Sublimācijas metode nozīmē – pakāpenisku atsevišķu krāsas toņu pārnešanu uz auduma. Tā nav vienīgā tehnoloģija, ko mēs izmantojam. Tāpat, apdruka uz kanvas, nozīmē, ka mēs izmantojam speciālus strūklas printerus, drukājot attēlus vienā piegājienā. Šādas iekārtas nodrošina pilnvērtīgus krāsainus attēlus un ir ideāli piemērotas fotoattēlu drukāšanai.

Plašāku informāciju par mūsu pakalpojumiem un pasūtījumu nosacījumiem Jūs varat iegūt sazinoties ar mūsu menedžeri pa tālruņa numuru + 371 67790183.

Jūs interesē Jūsu produktu un pakalpojumu virzība tirgū? Nepieciešama efektīva reklāma? Reklāmas suvenīri un cita reklāmas produkcijas izgatavošana ir pasūtāma kompānijā Uhh Design.