Tehnoloģijas un iekārtas

Roland Printeri - printeri uzlīmju, baneru, kanvu, magnētu un citu materiālu apdrukai ar SOLVENT krāsām, ieskaitot sudraba, zelta un balto krāsu.

Lāzergravieris - lāzergravēšanas iekārta dažādu materiālu griešanai un gravēšanai, zīmogu izgatavošanai, koka, metāla, metāla imitācijas, stikla, organiskā stikla, papīra un citu materiālu gravēšanai. Izmantojot šādu apstrādes tehniku iespējams veidot gravējumus, glāzēs, slēdzenēs, koka pakaramajos, akmens - ķieģeļu virsmās, vizītkaršu etvijās, papīrā, ādas dienasgrāmatās, termokrūzēs, USB atmiņas karšu korpusos un citu materiāļu priekšmetos.

Termoprese - ar termopresi ir iespējams veikt dažādu audumu apdruku uzklājot uz auduma termoplēves, kuras tikušas ploterētas vai  drukātas izmantojot Roland printerus, kā rezultātā var iegūt spilgtus, krāsainus vai melnbaltus atbilstoši saskaņotajam dizainam izveidotus kreklus, skaistuma konkursu lentes, somas, blūzes, jaundzimušo apģērbus vai kādus citus interesantus auduma izstrādājumus, kurus izmantot privātām vajadzībām, dāvināšanai vai vienota korporatīa stila veidošanai.

Termospiede - Termospiede ir neliela iekārta ar kuras palīdzību var apdrukāt krūzītes pēc individuāli izveidota dizaina. Pie mums iespējams apdrukāt sekojošas krūzītes: standarta baltas, baltas ar krāsainu osiņu un iekšousi, melnas ar krāsainu iekšpusi, baltas ar krāsainu iekšpusi un attiecīgās krāsas tējkarotīti, kura stiprinās osiņā; temperatūru jutīgas - krāsu mainošas krūzītes ar un bez krāsainas iekšpuses; mazās un lielās Latte krūzes.

3D polimēra iekārta - izmantojot šo iekārtu iespējams izgatavot trīsdimensiju uzlīmes.

Smilšu strūkla - ar smilšu strūklu iespējams izveidot gravējumu stikla un organiskā stikla materiālos. Veidojot gravējumu ar smilšu strūklu.

Digitālā druka - Digitālā druka tiek izmantota dažādiem drukas mērķiem - vizītkaršu druka, baneru, reklāmas izkārtņu, flaijeru, uzlīmju, roll-up un kanvu drukai.

Izšūšana - Korporatīvo apģērbu, kāzu aksesuāru, T-kreklu, pletkreklu, gultas veļas un citu produktu izšūšana.