Cena

Reklāmai, Svētkiem, Interjeram

Skatlogu, stendu uzlīmes

Pieejamība: Uz pasūtījuma
Noformēt pasūtījumu

Apraksts

Skatlogi ir viens no galvenajiem reklāmas līdzekļiem, jo skatlogos pircēji var gūt informāciju par veikala sortimentu, pārdošanā esošām precēm, to īpašībām,cenām un atlaidēm!

Mēs, uzskatam, kā skatlogs ir labi izpildīts/ noformēts tikai tādā gadījumā, ja pircējs nevar paiet skatlogam garām bez ieskatīšanās tajā .

Protams, skatlogs veic savu funkciju tikai tad, ja tā saturs operatīvi mainās un vienmēr atbilst faktiskajam preču sortimentam. Reklāmas izskatam, izvietojumam un mērķim, kam tā tiks izmantota, ir jābūt pievilcīgam un ieinteresējošam, lai, kur arī tā atrastos.

Skatlogi ir vieni no nozīmīgākiem reklāmas līdzekļiem. Skatlogos pircējs gūst informāciju par preču sortimentu, cenu, īpašībām. Skatlogos tiek atspoguļoti arī dažādi sabiedriski politiski notikumi. Skatlogi ir ielas arhitektūras noformējuma daļa. Tie tiek veidoti ievērojot estētiskas audzināšanas uzdevumu. Skatlogā preces ieliek nevis ar nolūku dekoratīvi noformēt ielu, bet gan ievērojot veikala reklāmas mērķus.

Katram skatlogam jābūt individuālam, ietekmīgam, tā noformējumam jābūt ar noteiktu jēgu, un tajā ir jāietver noteikts informācijas daudzums. Skatlogs jāformē atbilstoši tirdzniecības attīstības tendencēm.