Stiklšķiedras karogu masti. Karogu izgatavošana.

Kompānija Uhh Design – ir viens no vadošajiem karogu un stiklšķiedras karogu mastu piegādātājiem Latvijā. Mūsu katalogā ir šāda produkcija:

  • Dažāda augstuma karogu masti no augsti izturīgas stiklšķiedras.
  • Karogi.
  • Dažādi aksesuāri karogu mastiem (stiprinājumi, uzmavas, zelta un sudraba uzgaļi, u.c.).

Mēs garantējam ne tikai plašu assortimentu un pienācīgu produkcijas kvalitāti, bet arī patiešām izdevīgas cenas visiem karogu un karogu mastu tipiem.

Stiklšķiedras karogu masti

Ielas stiklšķiedras karogu masti – vispraktiskākais un ērtākais pielietošanas risinājums. Šādai konstrukcijai ir neliels svars un tā ir maksimāli ērta ekspluatācijā. Šobrīd ir pieprasīti stiklšķiedras karogu masti ar atvērto vai slēpto (tā saukto antivandāļu) virves stiprinājumu, karoga pacelšanai vai nolaišanai.

Uhh Design katalogā ir piedāvāti dažāda garuma atvērtie un slēptie modeļi: 6,7,8,9,10,12 metri. Piederumu sadaļā: dažādu konstrukciju pēdas, uzgaļi (dekoratīvie nobeigumi), atsvari un citi izstrādājumi, kurus izmanto karogu uztādīšanā.

Visiem modeļiem samontētā veidā ir estētisks ārējais izskats un tie harmoniski iekļaujas apkārtējā telpā. Ja ir vēlme, karoga mastus var nokrāsot RAL skalas dažādās nokrāsās.

Karogi

Karogu izgatavošana – vēl viena pieprasīta un populāra Uhh Design specializācija. Vajadzības gadījumā mēs operatīvi izgatavosim šāda veida karogus:

  • Latvijas (tie parasti ir pieejami uzreiz, izņemot gadījumus, kad nepieciešams kāds nestandarta izmērs.);
  • Korporatīvos (firmas, zīmola);
  • Pludmales;
  • Sporta;
  • Jebkuras valsts karogus;
  • Galda.

Iespējama karogu izgatavošana dažādos izmēros (100x200 cm, 75x150 cm, 150x300 cm, utt.). Materiāls – 100% poliesters ar izcilu izturību un ilgmūžību. Karogi ir izturīgi arī pret paaugstināta mitruma iedarbību (tai skaitā: lietus, sniegs), neizbalē UV staru iedarbībā. Tas ļauj tos jebkurā gadalaikā izvietot zem atklātas debess.

Turklāt biezo audumu karogu komplekti, kuri paredzēti izvietošanai uz karogu kātiem ietver melno sēru lenti, kā arī sarakstus ar svētku/sēru datumiem (gan obligātos, gan ieteicamos), kuros likumdošanā noteiktā kārtībā ir jāizkar valsts karogi.

Meklējat drošu partneri karogu un karogu mastu ražošanas sfērā Latvijā? Zvaniet uz Uhh Design, un mēs apspriedīsim visas nākotnes sadarbības nianses.