Māju numuri un citas norādes no Uhh Design

Māju numuri (māju zīmes) – ir pieprasīts ielu informācijas nesēju veids, ko uzstāda uz nedzīvojamām ēkām, daudzdzīvokļu mājām un privātmājām. To galvenais mērķis – palīdzēt cilvēkam noteikt savu atrašanās vietu pilsētā, ciematā vai jebkurā citā apdzīvotā vietā. To pašu funkciju veic ielu plāksnes, kuras izvieto uz dažādiem objektiem.

Ja Jūs interesē šādu norāžu izgatavošana – piedāvājam izmantot mūsu pakalpojumus. Uzņēmums Uhh Design specializējas tādu izstrādājumu ražošanā, kā māju numuri un citas informācijas plāksnes, plašā sortimentā.

Informācijas plāksnīšu veidi

Māju numuri un ielu plāksnes var atšķirties savā starpā ne tikai ar dizainu un noformēšanas stilu, bet arī pēc konstrukcijas, izgatavošanas veida, funkcionālajām iespējām.

Tie var būt:

  • Apjomīgi māju numuri un norādes.
  • Plānas norādes ar LED apgaismojumu.
  • Vienkāršas ielu plāksnes bez apgaismojuma funkcijas.

Pirmais variants ir apjomīga konstrukcija, izpildīta no metāla profila un aprīkota ar iekšējo gaismas avotu (spuldzi). Informācijas elements šādai gaismas kastei izgatavots no caurspīdīga materiāla, uz kura uzrakstīti nepieciešamie dati: mājas numurs, ielas nosaukums, utt. Dotajai konstrukcijai ir antivandāļu izpildījums, kas garantē tās ilgu kalpošanas laiku. Aprīkots izstrādājums ar ekonomisku gaismas avotu, kas raksturojas ar zemu elektroenerģijas patēriņu. Sakarā ar relatīvo izgatavošanas sarežģītību, šāda norāde izmaksās vairāk par citām turklāt nodrošina svarīgu priekšrocību – informāciju garāmgājējiem ir viegli nolasīt jebkurā diennakts laikā.

Otrs mājas numura variants izpilda to pašu funkciju, ko iepriekšējais – izgaismo informāciju tumšajā diennakts laikā. Taču pateicoties LED izmantošanai ir plāns un minimāli patērē elektroenerģiju.

Trešais norādes veids ir visvienkāršākais un vislētākais. Būtībā, tā ir plakana plāksne no alumīnija kompozīta vai plastmasas, ar izvietotu informāciju uz tās. Šāda veida plāksne būs redzama arī naktīs, ja uz tās tiks uzspīdināta gaisma, jo uz pamatnes ir uzklāta atstarojošā plēve, kas ļauj viegli nolasīt visu informāciju. Ja ir labi organizēts ielu apgaismojums, tad būs labi redzamas, jebkāda veida norādes.

Izturība pret laika apstākļiem

Galvenā prasība – lai māju numuri būtu izturīgi pret ārējiem negatīvajiem faktoriem, tādiem kā: augstas un zemas temperatūras, nokrišņi, tiešie saules stari, utt. Šo faktoru iedarbībā labas norādes daudzus gadus saglabās krāsu spilgtumu un uzrakstu asumu.

Informācijas plāksnīšu pasūtīšanai un kvalificētas konsultācijas saņemšanai šajos jautājumos, sazinieties ar firmas Uhh Design menedžeri jebkurā ērtā Jums veidā.