Labākās durvis no Uhh Design

Pirms diviem gadiem Porta zīmols Polijā ieguva pirmo vietu konkursā „Patērētāju kvalitātes līderis”. Šī ražotāja durvis tiek izgatavotas 6 rūpnīcās Eiropā (5 izvietotas Polijā, viena – Rumānijā). Ceturtā daļa visas produkcijas tiek eksportēta uz ES, NVS un Austrāliju. Latvijā šī tik ļoti atpazīstamā zīmola ārdurvis un iekšdurvis Jūs varat pasūtīt uzņēmumā Uhh Design.

Visa Porta Doors produkcija ir sadalīta sešās kategorijās: ekonomiskā, standarta, standarta pluss, premium, profesionālā un ekstrēms. Durvju izvēle ir atkarīga no lietošanas jomas. Ja tas ir dzīvoklis vai dzīvojamā māja, derēs jebkurš no pirmo četru kategoriju variantiem. Viesnīcām, administratīvajām un biroju ēkām labāk izmantot profesionālās vai premium klases modeļus. Ražošanas telpās uzstāda ekstrēmās klases ārdurvis, kuras nebaidās pat skābes iedarbības. Neatkarīgi no modeļa cenas, Polijas ražotājs garantē augstu savas produkcijas kvalitāti.

5 Porta Doors iekšdurvju priekšrocības

  1. Katram izstrādājumam ražotājs dod 3 gadu garantiju un vēl papildus 2 gadus, ja to uzstāda pārdevēja autorizēts meistars. Tāpēc, pasūtot durvis Uhh Design, Jūs saņemsiet 5 gadu garantiju.
  2. Visas ekspluatācijas laikā Iekšdurvis var izturēt, paaugstinātu gaisa mitrumu, tīrīšanas līdzekļu iedarbību un tās neizbalē saulē.
  3. Ražotājs ir ņēmis vērā pat tādu niansi, kā sliktu apiešanos ar durvīm, bērnu spēles un mājdzīvnieku izdarības. Visi izstrādājumi ir maksimāli izturīgi pret nodilumu un skrāpējumiem.
  4. Katalogā ir liels modeļu klāsts – no klasikas līdz minimālismam un augstajām tehnoloģijām. Mūsdienu dzīvokļu un biroju dizaineri aizvien vairāk izvēlās durvis ar alumīnija intarsiju (inkrustāciju). Starp jaunajiem produktiem ir varianti ar plūstoši izliektu līniju ieliktņiem, kā arī ar horizontālu koksnes zīmējumu.
  5. Milzīga iestiklošanas izvēle: parasts vai matētais stikls, stikls ar kontrastainu kontūru, spoguļi (tos iesaka izmantot maza izmēra dzīvokļos, lai vizuāli paplašinātu telpu).

Uzņēmumā Uhh Design, Jūs varat pasūtīt gandrīz jebkādas iekšdurvis vai ārdurvis. Iespējams uzstādīt ērtu magnētisko atslēgu, nerūsējošā tērauda iluminatoru, durvju rokturus ar uzlikām un citas papildus opcijas. Pasūtiet labākās durvis par labāko cenu!