Karogu masti no Uhh Design – kvalitāte, izturība un ērtības!

Karogu masti un karogi ir katras veiksmīgas kompānijas, kura attīstās un aug, mūsdienīgi un stilīgi atribūti. Tāpat tā ir firmas vizītkarte, kura uzsver tās stilu un padara kompāniju „atpazīstamu”. Turklāt, karogu masti ir pieprasīti organizējot svētkus, sacensības, citus pasākumus, jo bez tiem nevar kvalitatīvi un droši izvietot karogus. Kompānija Uhh Design realizē un uzstāda dažāda tipa karogu mastus, kurus viegli var izmantot dažādos apstākļos. Uhh Design pārdod un uzstāda karogu mastus, tāpēc Jūs varat pie mums pasūtīt vajadzīgo daudzumu izstrādājumu, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem. Mēs garantējam pieņemamas cenas un operatīvu montāžu. Mūsdienīgā karogu mastu konstrukcija ir ļoti ērta jebkuram pasākumam. Operatīva informācijas sniegšana, kā arī svinīga un svētku noskaņojuma radīšana teicami akcentēs notikuma svarīgumu. Karogu masti ir ērti un pie tiem var viegli piestiprināt gan klasiskos kvadrātveida un taisnstūrveida karogus, gan oriģinālus – buras veida. Gadalaiks un laika apstākļi tos neietekmē. Kas attiecas uz pamatnes materiālu un augstumu, tie tiek izvēlēti atbilstoši vietas parametriem.

Karogu mastu, kurus realizē uzņēmums Uhh Design, priekšrocības:

  • Praktiski izmantošanā – izturīgs materiāls, pat pēc daudzu gadu lietošanas paliek nemainīgs, korozijas izturīgs.
  • Izceļas ar augstu mehānisko izturību, saliecoties atgriežas pie sākotnējās formas, spējīgs izturēt pat stipras vēja brāzmas.
  • Estētisks izskats – uz jebkuras ēkas fona karogu masti izskatās lieliski.
  • Karogu masti aprīkoti ar speciāliem palīgrīkiem, lai nepiederošas personas nevarētu noņemt karogu.
  • Daudzveidīgie karogu stiprinājumi, ļauj izvēlēties nepieciešamo, lai palielinātu kalpošanas ilgumu agresīvas vides un nelabvēlīgu klimatisko apstākļu iedarbības rezultātā.
  • Pateicoties ērtajai un izturīgajai pamatnei, konstrukcijas var izvietot uz jebkuras virsmas: asfalta, betona, grunts vai bruģa.

Pie mums pārdošanā ir karogu masti no drošiem un sen pārbaudītiem ražotājiem – tie ir noturīgi pret lietus un vēja iedarbību, kā arī mehāniski izturīgi.

Tāpat pie mums var nopirkt LR karogus dažādos izmēros, ES un tās valstu karogus, kā arī citus karogus pēc individuāla pasūtījuma.