Karogu masti – labākā izvēle Jūsu reklāmai

Stilīgi karogi, izturīgi, ideāli izgatavoti karogu masti – labākā reklāma biznesam, nepieciešamais valsts simbolikas komponents, interesants interjera noformēšanas risinājums.

Tā kā karogu masti tiek parasti izvietoti pie solīdām ēkām (bankas, biroji), sporta laukumiem, autosaloniem, svarīgi, lai karogu masti būtu izgatavoti kvalitatīvi un izskatītos respektabli.

Firma Uhh Design nodarbojas ar mūsdienīgu karogu mastu pārdošanu, kas ražoti izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augstas kvalitātes materiālus. Izturība un drošība, kopā ar izsmalcinātu dizainu – mūsu kompānijas prioritātes!

Augstu izturību karogu mastiem piešķir materiāls, no kura tie izgatavoti – nerūsējošais tērauds. Tā kā lielākā daļa karogu, baneru atrodas ārpus telpām, karogu mastiem jābūt izturīgiem pret nelabvēlīgiem apkārtējās vides apstākļiem.

Galvenie karogu mastu veidi

  • Standarta karogu masti;
  • Ar slēdzi;
  • Vinčas sistēmas masti.

Karogu mastu izgatavošana

Pamata materiāls karogu mastu izgatavošanai ir caurules un slīpētā nerūsējošā tērauda loksnes, tāpat var tikt izmantots nerūsējošais tērauds, kurš pārklāts ar speciālu niķeļa kārtu aizsardzībai. Tā kā krogu masti tiek izmantoti ne tikai valsts karogu stiprināšanai, bet arī reklāmas karogu un baneru izkāršanai, tad ekonomēt uz to iegādi nav ieteicams. Ļoti svarīgi izvēlēties produkciju, kura izgatavota pēc visiem noteikumiem. Šo karogu mastu cena ir augstāka, salīdzinot ar analogiem, taču arī ekspluatācijas termiņš ir garāks.

Karogu mastu uzstādīšanas laiks var būt no 3 stundām līdz 3 dienām. Tas ir atkarīgs no konstrukcijas sarežģītības un darbu apjoma. Montāžas process notiek divos etapos: no sākuma montē pamatnes stiprinājumu, pēc tam izpilda masta uzstādīšanu. Svarīgi, lai karogu masti būtu stingri nostiprināti, jo, ja tos uzstāda ārpus telpām, tie būs pakļauti vēja iedarbībai.

Firma Uhh Design gatava sniegt Jums kvalitatīvus un stilīgus karogu mastus. Ja Jums nepieciešama karogu izgatavošana, mūsu karogu masti būs vislabākais risinājums Jūsu biznesa virzībai, sabiedrisko pasākumu organizēšanai, ēku dekorēšanai.