Ielu norādes un to sortiments

Dažādas norādes – visvienkāršākais, ērtākais, lētākais un saprotamākais uzbūvēto objektu vizuālā noformējuma veids, kā arī informācija iedzīvotājiem par māju, veikalu, tirdzniecības centru, ielu atrašanās vietu. Māju numuri un cita informācija ļauj ātri orientēties nezināmā vietā un bez grūtībām tikt līdz vajadzīgajan objektam. Kompānijā Uhh Design Jūs varat iegādāties dažāda dizaina un noformējuma stila norādes un plāksnītes, kur norādīti ielu nosaukumi.

Māju numuri un ielu nosaukumi – pasūtiet plāksnītes un norādes Uhh Design!

Ielu vizuālā noformējuma zīmju pārdošana – viens no perspektīvākajiem mūsu kompānijas darbības virzieniem. Mūsu katalogā ir :

  • Adrešu plāksnītes ar māju numuru norādi.
  • Norādes ar ielu nosaukumiem.
  • Dažādas zīmes, kuras informē garāmgājējus par objekta atrašanās vietu.
  • Brīdinājuma zīmes un plāksnītes.
  • Norādes, plāksnītes ar tūrisma objektu nosaukumiem.

Mēs pastāvīgi papildinām katalogu ar jauniem izstrādājumiem, lai pircēji varētu iegādāties preces, kuras atbilstu viņu vēlmēm un finansiālajām iespējām. Pie mums Jūs noteikti atradīsiet plāksnīti vai norādi, kurai būs pieņemama cena, un ideāli būs saskaņotas ar mājas arhitektūru un objekta krāsu gammu.

Kā pasūtīt norādes?

Nopirkt plāksnīti, kur norādīti māju numuri vai ielu nosaukumi, vai informatīvo zīmi, vai tūrisma norādes maršrutu ir viegli. Izvēlieties no piedāvātajiem paraugiem to, kurš patīk, paziņojiet menedžeriem, kam būtu jābūt uzrakstītam vai uzzīmētam uz plāksnītes. Mūsu dizaineri, ņemot vērā Jūsu vēlmes un pilsētas standartus izstrādās norādes maketu un piedāvās novērtēt to. Ja plāksnītes stils un dizains Jums šķitīs atbilstošs prasībām un vēlmēm, mēs sāksim tās izgatavošanu. Piedāvājam arī norāžu izstrādāšanu pēc individuāla dizaina.

Izvēloties nepieciešamo izstrādājumu, pievērsiet uzmanību materiālam, no kura tas tiks izgatavots, izmēram, krāsu noformējumam, fontu īpatnībām un citiem parametriem. Tā Jūs izdarīsiet pirkumu, kas sagādās prieku visu tā izmantošanas laiku.

Kāpēc mēs?

Kompānija Uhh Design savu kvalificēto un pieredzējušo speciālistu personā, piedāvā:

  • Individuālu pieeju katram klientam.
  • Operatīvu pasūtījumu izpildīšanu.
  • Preču augsto kvalitāti: visas plāksnītes un ielu norādes tiek izgatavotas atbilstoši Eiropas standartiem.
  • Pieejamas cenas. Tā kā ražojam paši, tas ļauj noteikt minimālu cenu produkcijai.